De Witte Berg
Witte Berg

Privé sanitair deluxe plus

Beschikbaarheid en prijs
 

Locatie

Overijssel, Ootmarsum
 

Voorzieningen

Kamperen

  1. oppervlakte 140-160 m2: 160
  2. 10A stroom incl. 5 kWh per nacht
  3. Nieuw in 2026!
  4. Autovrij
  5. Geschikt voor kampeermiddelen tot 3500 kilo
  6. bij/nabij Speeltuin
  7. Eigen watertappunt en vuilwaterafvoer
  8. Privé sanitair (unit met douche, wastafel en toilet)

Algemeen

  1. Gratis wifi
  2. Huisdieren toegestaan
  3. Oppervlakte 160 m²

Badkamer

  1. Koelkast
  2. Verwarmde unit
  3. Rainshower
  4. Douche
  5. Toilet
  6. Wastafel

Diensten

  1. CAI aansluiting
 

Omschrijving

NIEUW IN 2026! Luxe kamperen met je eigen ruime privé sanitair + rainshower en koelkast

Op ons kampeerveld Gele Kwikstaart bevinden zich een aantal super de luxe privé sanitair units inclusief rainshower en koelkast. 

De units zijn ruim opgezet met een douche (rainshower), toilet, koelkast en extra lang aanrechtblad met wasbak.


De Comfortplaatsen hebben:  

  • Een oppervlakte van 160m². 
  • 10 ampère elektriciteitsvoorziening. Per nacht is 5 kWh inbegrepen. Bij meer verbruik worden extra kosten berekend. 
  • Gratis WiFi
  • Een waterkraan met afvoer
  • Verwarmde privé sanitair unit (unit met douche (rainshower), toilet en badmeubel)
  • Koelkast
  • CAI aansluiting
  • De kampeerplaatsen zijn autovrij. Je hebt een eigen parkeerplaats voor 1 auto. 
  • Kampeerplaats is geschikt voor kampeermiddelen tot 3500 kilo. 


Energielabel:

5 recensies


  1. 9,8

    Het was een fantastisch verblijf. We hebben echt genoten van de camping en de omgeving. We komen graag nog een keer terug.

    Augustus 2026 - Minke G.

  2. 7,8

    Jullie hebben een echte leuke mooie nette camping. Fijn dat jullie kleinschalig zijn, zeer vriendelijk en behulpzaam. Echt te merken dat jullie een familie camping zijn. Voor gezinnen met kinderen (tot ongeveer 10 jaar) zeer aan te raden! Fijn was het prive sanitair met koelkast, heel makkelijk.

    Augustus 2026 - Karly v.

  3. 9,4

    Super mooie en gezellige camping. Zeer blij met het privé sanitair

    Augustus 2026 - Ester H.

  4. 8,8

    Heerlijk!

    Juli 2026 - Liesbeth H.

  5. 8,6

    Wij hebben een heerlijke vakantie gehad op Vakantiepark De Witte Berg. Het privé sanitair was voor ons echt een grote plus: schoon, comfortabel en ontzettend fijn tijdens ons verblijf. Voor gezinnen met kleine kinderen is dit park een echte aanrader. Er is volop te doen, met leuke speelplekken en genoeg vermaak waardoor de kinderen zich geen moment hoefden te vervelen. Ook restaurant Bie Heintje is absoluut een aanrader. We hebben er meerdere keren lekker gegeten en de sfeer was gezellig en gastvrij. Al met al een prachtig vakantiepark waar comfort, kindvriendelijkheid en gastvrijheid samenkomen. Wij komen zeker nog eens terug!

    Juli 2026 - Frank P.

 
Belangrijke informatie
  • Tijdens de wintermaanden (november tot april)  is het zwembad gesloten en is de horeca beperkt geopend. Check de openingstijden voor de actuele tijden.
  • De kampeerplaats met privé sanitair is geschikt voor kampeermiddelen tot 3500 kilo. 

De kampeerplaats heeft een vlak grind (6 x 3m).